16 marca 2020

AHP300 opis

Respirator Transportowy AHP300

AHP300

AHP300

Wyróżnia go funkcjonalność

Respirator Transportowy AHP300. Inwazyjne i nieinwazyjne wsparcie dla dorosłychjak również dla niemowląt (od 5 kg), różne opcje wentylacyjne w tym kontrola ciśnienia wentylacji oraz kontrola objętości wentylacji, SIMV / wspomaganie sterowania spontaniczne wsparcie oddech i stand-alone CPAP/BiLevel wsparcia / dwupoziomowego.

Łatwy w użyciu

Respirator transportowy AHP300 z łatwością można przemieszczać. Ma niewielkie rozmiary, a jako opcje dodatkowe posiada różne uchwyty montażowe pozwalające zamontować go w wygodnych miejscach np. przy łóżku pacjenta itp. Można również doposażyć respirator w wózek (stojak) do  transportu.

Skrócona Wentylacja – Respirator AHP300 pozwala personelowi na odczyt 5 zapisanych wentylacji pacjenta.

Długa żywotność baterii – do 7,5 godziny na baterii wewnętrznej, z możliwością dodatkowego akumulatora okres pracy na baterii do 21 godzin.

Tryb oszczędzania tlenu – Pozwala na stosowanie niskiego ciśnienia (koncentrator tlenu, ciekły tlen, itp.) w celu zwiększenia ilości dostępnego tlenu.

Różne zadania – to samo urządzenie

Respirator AHP300 pozwala na codzienny transport i pracę w ekstremalnych warunkach. Jest odporny na wstrząsy i wibracje oraz wodoodporny  (IPX22).

Niskie koszty eksploatacji

Prosty harmonogram konserwacji wraz z niskimi kosztami części zamiennych i napraw powoduje że respirator AHP300 jest tani w eksploatacji i może konkurować z innymi wyrobami. Urządzenie wytwarzane jest w USA.

Cena

Do uzgodnienia telefonicznie.


Katalog wyposażenia AHP300

Ulotka respiratora AHP300